Člen následujících speciálních zájmových skupin: Configuration
Management SIG, Consulting SIG and Quality in PM SIG

CV - Manažerské shrnutí (anglicky, 30 kb)
Certifikáty

Novinka - zkontrolujte si dynamickou strukturu školení projektového managementu

Jsem vysoce kvalifikovaný projektový manažer, dokážu vést projekty v jakékoli oblasti, nejvyšší zkušenosti mám s informačními technologiemi a telekomunikacemi. Vzhledem k mým dlouholetým zkušenostem (kolem 25.000 hodin strávených na projektech) si můžete být jisti, že obdržíte naprosto profesionální a stoprocentní služby ve špičkové kvalitě. Má specializace je plánování projektů a řešení/vedení projektů, které jsou v problémech, projektů, které mají nejasné a neúplné zadání a projektů, které probíhají v měnícím se a nestabilním prostředí.

Moje kvalifikace je zajištěna certifikací PMP, což je jedno z nejvyšších možných ohodnocení dostupných pro project management v USA. Takto kvalifikovaných projektových manažerů je v ČR pouze několik. Kromě tohoto ohodnocení jsem certifikován u dalších nezávislých skupin činných v projektovém řízení a jsem členem významných českých i světových organizací projektových manažerů, včetně zájmových skupin. Moje zkušenosti pokrývají vedení projektů v řádech i desítek mil. Euro - viz mé CV (česká verze). V průběhu plánování a vedení projektu pokrývám následující oblasti - definici a řízení změn cíle projektu, management a řízení změn nákladů, času, rizik, kvality, komunikace a nakládání s informacemi, personálu, subdodávek a smluvních vztahů.

Pracuji na dodavatelskou smlouvu a moje cena je započítaná do celkové ceny projektu do kapitálových investic. Abyste měli jistotu, že zaplatíte pouze za takové vedení projektu, se kterým jste spokojeni a které vede k požadovanému výsledku, může být cena samozřejmě závislá též na splnění KPI (indikátorů mého výkonu) a na výsledku projektu. Díky mým zkušenostem dokážu u velkých projektů pravděpodobně uspořit kolem min.30% z objemu projektu, vzhledem k poměru výsledných nákladů k plánovaným (u IT projektů jsou výsledné náklady kolem 160% plánovaných). I v případě malého projektu činí podíl projektového řízení stále řádově procenta z objemu projektu, což je plně v souladu s celosvětovými indikátory.

Považuji za samozřejmost smlouvu o exkluzivní spolupráci nebo zamezení práce pro vaši konkurenci, pokud si to budete přát, takže budu dedikovaný pouze pro vaše projekty.

"Hi-tech" verze mých stránek naleznete na NeedPM.cz nebo na EuroPM.com.